Hoşgeldiniz | Eczane Tabelası - Eczane Tabela - Eczane Tabelaları - E Tabela
İletişim
 • Yer
  Bağcılar İstanbul
 • Çalışma Saatleri
  9:00 - 22:00
 • (0212) 659 78 61
Çınarlar Eczane Tabelası » Eczane Tabelası - Eczane Tabela - Eczane Tabelaları - E Tabela
Ana Sayfa Çınarlar Eczane Tabelası
 • 26 Eylül 2018
 • By Admin
 • eczane tabelası, eczane tabelaları, eczane tabela, eczane tabela fiyat, eczane led tabela
 • Okunma 39
 • Çınarlar Eczane Tabelası

Eczane Tabela
           Sağlık sektöründe en çok aranan isim Eczaneler olmaktadır, özellikle de acil durumlarda eczanelerin yerlerinin belirgin olması ile birlikte de hayati müdahaleler oluşturulmaktadır. Eczanelerin yerlerinin en belirgin haline gelebilmesi için Eczane Tabela oldukça büyük önem taşımaktadır. Canlı renklerin kullanılması ve ışıkların sorunsuz olması ile birlikte de dikkat çekici bir tabelaya sahip olabilirsiniz. Tabelaji olarak sizlere hizmet vermekteyiz ve birçok alanda tabelalarınızın üretimi ve montajını sergilemekteyiz. Deneyimli personellerimiz ile birlikte sizlere sunmuş olduğumuz bu hizmet neticesinde de artık daha iyi bir şekilde bu alanda sizler de tabela ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz. Yerinde tespitlerimiz neticesin de ölçümleri gerçekleştiriyor ve fire payı sıfıra indirerek en ideal tabelanızı üretiyoruz. Üstelik montajını da tamamen bizler yapıyoruz ve size zaman kaybettirecek, uğraştıracak hiçbir işlem bırakmıyoruz. Eczacıların en sık rastladığı sorun tabelaların ışıklarında ki sürekli olarak problemlerdir. Birçok tabelacı bu konuda ucuza imal etmek için kalitesiz ampuller takmaktadır. Bu anlamda da sürekli olarak patlayan bir ampul ile tabelada sorunlar yaşıyorlar, bizler bu sorunları tamamen yok etmek adına en kaliteli tabelaları üretiyoruz. Ampullerin dahi kaliteli olması Digital baskıların son teknoloji ile donanması ile birlikte de canlı renkler kullanılıyor ve dikkat çeken tabelalar üretiyoruz.
          Özellikle de hastanelere uzak olan eczaneler, mahalle içinde adeta cankurtaran görevini almaktadırlar. Bu yüzden de tabelaların dikkat çekmesi oldukça büyük bir önem taşımaktadır, gerekse de nöbetçi olması ile insanların daha iyi bir şekilde eczaneyi bulabilmesi adına da başrol oynamaktadır. Tabela imalatında son teknoloji ile itinalı bir üretim sunuyoruz ve sizlerde artık bu kaliteli malzemeler ile üretilen canlı renkler ile sunulan tabelalarınızla fark oluşturabileceksiniz. Sitemiz üzerinden bizlerle irtibata geçin ya da 0553 617 5299 numaralı telefonumuzu arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Yerinde yapacağımız tespitler neticesinde artık sizlerde bu alandan yararlanmış olacak ve tabelanıza oldukça kısa süre içerisinde kavuşacaksınız. Eczane Tabela alanında birçok çalışmalarımız olmuştur bu çalışmalarımıza sitemizde ki örnekleri inceleyerek görebilirsiniz ya da kendi isteğinize göre özel bir tasarım varsa eğer yerinde tespitlerimiz neticesin de bu özel isteğinizi de yerine getiririz.

Türkiyede Eczane Tabelası Üretiminde Lideriz

Eczane Tabelası ihtiyacınız için doğru adrestesiniz bizimle hemen iletişim kurun ücretsiz ölçü keşif ekibizi size yönlendirelim.

0553 617 5299

bilgi@tabelaji.comSon Haberler